FİLİZLER OTOGAZ LPG DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ (LÜTFİ FİLİZ)

 

Filizler Otogaz, benzinli araçların LPG/CNG dönüşümü konusunda 20 yıllık deneyimi ile İzmir Bornova 4. Sanayi'de müşterilerine hizmet vermektedir. Konusunda eğitimli ve sertifikalı uzman personeli ile müşterilerine hizmet veren firmamız %100 müşteri memnuniyetini ana prensip edinmiştir.

Servisimiz, TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi (HYYB), Makine Mühendisleri odasından alınan SMM ve Mühendis Yetki Belgesi'ne sahip olup, yasal ve nizami kurallar çerçevesinde lpg dönüşümü yapmaktadır.

Yapılan LPG dönüşümü sonrası aracınızda hissedilir en ufak performans kaybı yaşamadan en yüksek tasarrufu elde edersiniz. Montaj sonrası servis konusunda en hızlı ve garantili bir şekilde sorunu çözümleyecek bilgi ve ekipmana sahip olan firmamız periyodik bakım ve kontrollerede gereken hassasiyeti göstermektedir.

LPG montajı ve LPG tadilatı konusunda hizmet veren Filizler Otogaz, güleryüzlü hizmet anlayışı, kaliteli işçiliği ve uygun fiyatları ile İzmir bölgesi LPG sektörüne farklı bir bakış açısı kazanmıştır.   

 

Bayiliklerimiz

AKL Otogaz Sistemleri

Aldesa LPG Dönüşüm Sistemleri

Atiker Otogaz Sistemleri

Lovato LPG Dönüşüm Sistemleri

Stefanelli LPG Dönüşüm Sistemleri

Zavoli LPG Dönüşüm Sistemleri

 

 

 

 

 

 

filizler otogaz, otogaz filizler, filizler oto gaz, filizler lpg, filizler lpg dönüşümü

filizler otogaz otogaz filizler filizler otogaz filizler lpg filizler lpg dönüşümü lpg filizler filizler otogaz sistemleri

 

filizler otogaz

filizler otogaz izmir

otogaz filizler

filizler otogaz lpg

filizler otogaz lpg dönüşümü
filizler otogaz 4.sanayi