LPG Tankları

 

Firmamız her ebat ve şekilde tank satışı, tadilatı ve tedariği yapmaktadır. Tank siparişleriniz ve fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

LPG tankı basınçlı kaplar statüsünde olup 115 atmosfer basınca ve dış etkenlere dayanımlı olarak yapılırlar. Genellikle bu tanklar; 3-4 mm kalınlığında özel saçlardan imal edilirler. Ayrıca saclar özel kaynak sistemiyle birleştirilir ve kaynaklar röntgen ışınlarıyla kontrol edilirler.

Silindirik ve stepne olmak üzere iki çeşit LPG yakıt tankı vardır. Bunlar kendi içlerinde ikiye ayrılırlar A Tipi tanklar; 25 bar işletme basıncı, 30 bar test basıncına tabii tutulur. B tipi tanklar ise 25 bar işletme basıncı ve 45 bar test basıncına tabii tutulurlar.

Tanklar son derece sağlam çarpmalara karşı esnek malzemelerden yapılmışlardır. Tankların çarpma sonucunda yırtılması ve patlaması söz konusu değildir.

LPG tankları imal tarihinden itibaren 10 yıldan fazla kullanılamazlar. LPG tankın binek araçlarda bagaj bölümüne, kendi orijinal sehpası üzerine montajı yapılmalıdır. Ayrıca tank en az iki adet orijinal bağlama kayışı ile sıkı sıkıya gerdirilerek bağlanmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

filizler otogaz, otogaz filizler, filizler oto gaz, filizler lpg, filizler lpg dönüşümü

filizler otogaz otogaz filizler filizler otogaz filizler lpg filizler lpg dönüşümü lpg filizler filizler otogaz sistemleri

 

filizler otogaz

filizler otogaz izmir

otogaz filizler

filizler otogaz lpg

filizler otogaz lpg dönüşümü
filizler otogaz 4.sanayi